Partynski Technika Gdzie kupić ubrania z lnu?

Gdzie kupić ubrania z lnu?

Nikt nie jest dokładnie pewien, kiedy wynaleziono len, ale tkanina lniana została znaleziona w egipskim grobowcu, który pochodzi z 3000 r. p.n.e. Później Fenicjanie używali jej do produkcji żagli dla swoich statków. W czasach Imperium Rzymskiego używali go do produkcji odzieży i pościeli. Tkanina lniana jest wykonana z włókien roślinnych lnu i występuje w różnych teksturach, splotach i kolorach. Wśród wielu rodzajów lnu można wyróżnić chustki do nosa, draperie, koszule i serwety.

Pod swoją miękkością len jest wytrzymały i odporny. Jest wygodny w ciepłe dni, ale utrzymuje ciepło, gdy temperatura spada. Dobrze oddycha, więc idealnie nadaje się do wilgotnego klimatu. Len nie traci też koloru.

Wybierając ubrania z lnu, wiedz, że 100-procentowy len jest droższy niż mieszanki, które mogą zawierać bawełnę lub włókna syntetyczne. Jednak jeśli szukasz stylowej odzieży wykonanej z trwałych materiałów, która ma wspaniałe uczucie na ciele i będzie trwała przez lata, wybierz dobrej jakości ubrania ze 100 procentowego lnu.

Więcej na: allbeauties.pl