Partynski Dom i wnętrze Jak zrobić coś fajnego do ogrodu?

Jak zrobić coś fajnego do ogrodu?

Każdy ogród potrzebuje jakiegoś punktu centralnego. Może to być dekoracyjny posąg, wanna dla ptaków, a nawet symboliczny skrzat. Niezależnie od tego, co to jest, dobrze jest mieć coś, co przykuje uwagę ludzi i sprawi, że będą chcieli podejść bliżej, aby lepiej się przyjrzeć.

Aby sprawić wrażenie mniej onieśmielających i bardziej zachęcających, wiele mniejszych posągów jest trzymanych w donicach lub stojakach na świeżym powietrzu. Ale jeśli jesteś na budżet lub po prostu mają artystyczną passę, istnieje wiele kreatywnych sposobów, aby zbudować własny sadzarka dla każdego rodzaju wystroju ogrodu, że chcesz funkcji. Oto kilka przykładów DIY sadzarek ogrodowych, które można wykorzystać jako inspirację do własnego tworzenia:

1. Na eleganckie przyjęcie herbaciane lub kolację o tematyce ogrodowej, rozważ ten kwietnik z beczki po winie z żonkilami i tulipanami.

2. Aby uzyskać coś bardziej sezonowego, wypróbuj to drzewko o tematyce świątecznej wykonane z glinianych doniczek.

3. Jeśli szukasz czegoś prostego, ale z klasą, rozważ ten planter z bluszczem i sukulentami.

4. Dla minimalistów, którzy chcą czegoś więcej niż tylko podstaw, oto miseczka na złotą rybkę z różnymi roślinami i życiem wodnym wewnątrz niej.

Więcej na: jakspokojnie.pl