Partynski Makijaż idealny na sylwestra

Makijaż idealny na sylwestra

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na imprezę, organizujesz ją u siebie, czy po prostu zostajesz w domu ze swoim ukochanym, ten makijaż jest łatwy do odtworzenia i na pewno zwróci na siebie uwagę. Kluczem jest wybranie odpowiednich narzędzi – oto nasza lista tego, czego będziesz potrzebować i dlaczego je kochamy.

Mamy obsesję na punkcie Aqua Linera z Sephory (20$), który pozwala uzyskać najbardziej wyraziste skrzydła. Wiele płynnych linerów jest bardziej elastycznych niż to, ale jeśli chcesz uzyskać prostą linię, która wygląda tak, jakbyś mogła nią pokroić chleb, to jest to narzędzie dla Ciebie. Naszą ulubioną częścią jest to, że nie spływa do oczu, gdy robi się ciepło – a zaufaj nam, gdy temperatura zaczyna się wspinać, wszystko szybko staje się gorące i spocone.

Clé De Peau Beauté Concealer (od 75 dolarów) działa dobrze, ponieważ ma trochę dodatkowego pokrycia, ale nadal ma dobrą przejrzystość, gdy podkreślasz swoją skórę. Jego konsystencja sprawia, że jest on również trwały – nie zbija się w grudki ani nie łuszczy się przez całą noc, jak to bywa w przypadku niektórych mniej wyrafinowanych formuł.

Jeśli nie chcesz w Sylwestra sięgać po metaliczną pomadkę, polecamy MAC Lip Pencil w kolorze „Pilot” ($20).

Więcej na soxx.pl