Partynski Moda i styl Na jakie typy i rodzaje można rozróżnić koszule męskie?

Na jakie typy i rodzaje można rozróżnić koszule męskie?

Koszula do pracy to klasyk. To obowiązkowy element garderoby niezależnie od wykonywanej roboty, który pasuje do wszystkiego. Problem w tym, że jest ich tak wiele do wyboru! Jaką koszulę roboczą powinieneś kupić?

Koszule wizytowe

Istnieje kilka różnych rodzajów męskich koszul, ale można je podzielić na dwie kategorie: koszule wizytowe i koszule codzienne.

Koszule wizytowe są przeznaczone do noszenia z garniturem lub smokingiem na specjalne okazje, ale są też wystarczająco profesjonalne, by nosić je w biurze. Zazwyczaj są one zapinane z przodu na guziki i mają kołnierzyki, które trzeba podnosić, gdy zdejmuje się je wieczorem. Koszule codzienne również zazwyczaj mają kołnierzyki zapinane na guziki, ale niekoniecznie muszą być noszone do garnituru – są po prostu łatwiejsze do noszenia niż zwykłe t-shirty czy koszulki polo. Osoby zainteresowane zakupem eleganckiej, wizytowej koszuli z powodzeniem mogą skorzystać z asortymentu poniższej witryny https://giacomo.pl/koszule.html.

Niektóre koszule casualowe są dostępne także w wersji z długim rękawem na chłodniejsze dni; nie są one tak eleganckie jak koszule wizytowe czy marynarki, ale nadal nadają się do noszenia w miejscach publicznych, takich jak biura czy restauracje, gdzie zimą może być chłodno.