Partynski Biznes Plany na wakacje

Plany na wakacje

Nareszcie przybyło moje upragnione lato. Dalej chodzę do okrutnej roboty, jednak zaczęłam ostatnio myśleć o cudownych wakacjach. Urlop zaplanowałam na koniec sierpnia, także już za parę tygodni będę w stanie w końcu odpocząć. Swoje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Najpierw ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć do zagranicznych miast. Co roku odwiedzamy Bułgarię, która w ogóle nam się nie nudzi, jednakże tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś zupełnie nowego. A może zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę ciekawym miejscem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na plaży. Przy tym aktualnie nie chcę akurat wyjeżdżać ze mojego państwa, ponieważ przeraża mnie to, co wyprawia się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki etap w swoim zabezpieczonym państwie.

Wakacje spędzam więc nad Morzem Bałtyckim. Nie będę mimo tego przebywać w luksusowym, hotelowym apartamencie, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie miejsce na terenie campingowym. Wyruszamy z własnymi namiotami i karimatami, zakładamy obóz, a następnie urządzamy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Chcemy zabrać z domów jak najmniejszą ilość pieniędzy i postarać się przeżyć wspaniałe wczasy niskim nakładem. Będziemy pływać, wylegiwać, spacerować i odwiedzać co ciekawsze zabytki, za co prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że już odliczam dni do wyczekiwanego urlopu. Będziemy podróżować koleją, tak więc sama podróż będzie całkiem przyjemna, gdyż ostatnio podróżowałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę mogła spędzić sporą ilość wolnych dni ze swoimi znajomymi. Ubóstwiam ich wszystkich, więc nasze wczasy z pewnością się udadzą!