Partynski Lifestyle Trzy kwestie, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru biustonosza

Trzy kwestie, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru biustonosza

Biustonosz należy do podstawowych elementów garderoby większości kobiet. Odpowiedni model może nie tylko zapewnić kobiecie piękny dekolt, ale także zadbać o jej wygodę i zdrowie. Z tego powodu wybór stanika nigdy nie powinien być przypadkowy. Sprawdź, o czym warto pamiętać podczas poszukiwań nowego biustonosza.

Rozmiar

Zdecydowanie najważniejszą kwestią podczas zakupu stanika powinien być rozmiar. Dobrze dobrane biustonosze zapewniają wygodę, nadają piersiom apetyczny wygląd, a także zapobiegają deformacjom biustu. W celu znalezienia odpowiedniego rozmiaru należy zmierzyć pod biustem obwód, który może wynieść np. 75 bądź 95. Z kolei miseczki są oznaczane literami, które należy wybrać z tabeli na podstawie wyniku obwodu pod biustem odjętego od obwodu w biuście.

Jakość

Podczas zakupów z pewnością warto poświęcić kilka chwil na przyjrzenie się jakości wykonania biustonosza. Solidny model posłuży po prostu znacznie dłużej, co jest niezwykle praktyczne i ekologiczne. Ponadto staniki od najlepszych producentów w branży są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu świetnie prezentują się na ciele i zapewniają maksymalną wygodę.

Design

Nie bez znaczenia jest również design biustonosza. Warto dobrze przemyśleć przede wszystkim rodzaj miseczek i ramiączek. Przykładowo duży biust wymaga raczej szerszych pasków, a mniejszym piersiom może przydać się model push-up z oferty sklepu online Bagatelle. Ponadto ważne są kolory, wzory i zdobienia. Biustonosz na gorące spotkanie we dwoje zdecydowanie powinien robić wrażenie.