Partynski Dom i wnętrze Co to jest zlew techniczny?

Co to jest zlew techniczny?

Zlew techniczny to specjalna odmiana klasycznego zlewozmywaka, tylko o nieco innym przeznaczeniu. Co dokładnie kryje się pod tym pojęciem? Gdzie sprawdzi się zlew techniczny? Wyjaśniamy!

Zlew techniczny – charakterystyka

Zlew techniczny, inaczej nazywany zlewem przemysłowym lub komorą gospodarczą, ma prostą konstrukcję i jedną komorę. Jego najważniejszą cechą jest nieprzeciętna wytrzymałość. Komory gospodarcze najczęściej wykonuje się ze stali nierdzewnej lub z polipropylenu, czyli materiałów, które wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia i niekorzystne działanie kwasów, skrajnych temperatur oraz czynników atmosferycznych. 

Gdzie znajdzie zastosowanie?

Zlew techniczny to specjalny rodzaj zlewozmywaka, przeznaczony do innych przestrzeni niż kuchnia. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dopływ wody do mycia różnych przedmiotów, rąk itd. Zlewozmywaki techniczne przeznaczone są do: pomieszczeń gospodarczych, usługowych, produkcyjnych i przemysłowych, garaży, warsztatów, ogrodów czy pralni.

Gdzie kupić zlew techniczny?

Wybór zlewu technicznego to nie lada wyzwanie. Aby przez wiele lat cieszyć się doskonałą jakością i niezawodnością armatury, warto postawić na tę od znanego i cenionego producenta. Szeroki wybór markowych produktów znajdziesz w sklepie TanieZlewozmywaki.pl. Propozycją są zlewy renomowanej firmy Stellman. W asortymencie dostępne są modele kwadratowe i prostokątne, o różnych wielkościach, wykonane z solidnych materiałów – w tym z polipropylenu czy tworzywa wysokoudarowego. Sprawdź pełną ofertę sklepu!